Agenda 30 Novembre i 01 Desembre 2019

AGENDA CAP DE SETMANA 30 NOV I 1 DESEMBRE 2019
PRIMER EQUIP
AEC MANLLEU 01-12-2019 16:00h PRIMER EQUIP
FILIAL
FILIAL 30-11-2019 20:00h L'ESQUERRA DE L'EIXAMPLE, F.C.,A
JUVENIL
MONTAÑESA, C.F.,A 01-12-2019 16:00h JUVENIL A
JUVENIL B 01-12-2019 14:00h MONTAÑESA, C.F.,B
SINGUERLIN, C.F.,A 01-12-2019 20:00h JUVENIL C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT,B 01-12-2019 11:00h JUVENIL D
PADUA, ASSOC. CLUB,A 01-12-2019 17:00h JUVENIL E
CADET
PA POBLE SEC, CE.,A 30-11-2019 12:00h CADET A
CADET B 01-12-2019 12:00h EUROPA, C.E.,B
CADET C 30-11-2019 14:30h FUNDACIÓ FUTBOL BADALONA,B
CADET D 01-12-2019 16:00h BUFALA, C.F.,C
CADET E 30-11-2019 18:00h BUFALA, C.F.,D
RACING SARRIA C.F.,B 01-12-2019 20:00h CADET F
INFANTILS
INFANTIL A 30-11-2019 16:30h ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,D 01-12-2019 13:15h INFANTIL B
ESCOLA F ANGEL PEDRAZA,A 01-12-2019 11:00h INFANTIL C
INFANTIL D 01-12-2019 10:30h BARCELONA DRAGONS CLUB DE FUTBOL,A
RACING SARRIA C.F.,B 30-11-2019 17:30h INFANTIL E
INFANTIL F 30-11-2019 08:30h ATLETIC LA PALMA ASSOCIACIO ESPORTIVA ,A
ALEVINS
ALEVÍ A 30-11-2019 13:00h CAN RULL ROMULO TRONCHONI, C
APA POBLE SEC, CE.,A 30-11-2019 09:00h ALEVÍ B
ALEVÍ C 30-11-2019 10:00h SANTA EULALIA, C.F.,A
MARTINENC, F.C.,I 30-11-2019 08:30h ALEVÍ D
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D.,B 30-11-2019 09:00h ALEVÍ E
ALEVÍ F 30-11-2019 11:30h DIAGONAL CLUB ESP.,B
ALEVÍ G 30-11-2019 10:00h SANTS, U.E.,D
BENJAMINS
BENJAMÍ A 30-11-2019 11:30h DAMM, C.F.,B
PUJADAS, C.D.,A 30-11-2019 11:30h BENJAMÍ B
BENJAMÍ C DESCANSA    
Pª BARC. CINC COPES,F 30-11-2019 10:15h BENJAMÍ D
Pª BARC. BARCINO, CE,C 30-11-2019 11:15h BENJAMÍ E
PREBENJAMINS
PREBENJAMÍ A 01-12-2019 09:00h ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,B 30-11-2019 10:45h PREBENJAMÍ B
Pª BARC. BARCINO, CE,C 30-11-2019 11:15h PREBENJAMÍ C
PREBENJAMÍ D DESCANSA    
FEMENÍ
FPCE JUPITER FEMENÍ A 01-12-2019 18:00h PUBILLA CASAS, C.E.,A
FEMENÍ B 01-12-2019 20:00h Pª BARC. BARCINO, CE,A
SANT GABRIEL, C.D.,C 01-12-2019 18:20h FEMENÍ JUVENIL
EUROPA, C.E.,A 30-11-2019 12:00h FEMENÍ INFANTIL
FEMENÍ ALEVÍ 30-11-2019 13:00h ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,A